Duyurular
27.10.2007 yılında kurduğumuz webcanavari.net Bugün itibariyle 12. yaşına girmiş bulunmaktadır. Bu uzun süre zarfında desteklerini esirgemeyen eski / yeni ve mevcutta bulunan yönetim kadromuza, saygıdeğer üyelerimize teşekkür ederiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski  (Okunma Sayısı: 36742 Kere Okundu.)
« : Ocak 27, 2010, 05:39:46 ÖS »

Hephaestus
*
Üye No : 26057
Yaş : 26
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 4838
Mesaj Sayısı : 13.562
Karizma = 60061


Kadına arka organdan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır.

Cenab-ı Hak buyuruyor:

"Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri zaman ise Allah'ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever."(Bakara,:222)


"Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve bilin ki siz mutlaka O'nun huzuruna varacaksınız. Ey Muhammed, müminleri müjdele!" (Bakara,223)

Cinsel ilişki çocuğun çıktığı yerden olmak şartıyla ister kadının yüzü dönük olsun size, isterse arkası, Cenab-ı Hak (C.C.) helal olan yere ekin tarlası diyor. Yani çocuk yetişen doğum olan yer, bunun dışında herhangi bir yerden varmak haramdır.

Allah Resulu buyuruyor:
"Kadınlara arkadan varmayınız."
"Kadınlara arkadan yaklaşana lanet edilmiştir."
"Allah'ın size emrettiği yerden kadınlara yanaşın."

Erkeğin cinsel organının sünnet kısmı kadının arka organına sokulmasıyla bu haram işlenmiş olur. Karısının tenasül uzvunu bırakıp da livata edenlere, şiddetli tazir lazım olur.

Şüphesiz hamd yalnız Allah’adır

İmanları zayıf bir takım sapıklar karılarıyla dübüründen (pisliğin çıktığı, bağırsakların sonundaki boşaltım organından) ilişkiye girmekten çekinmez. Bu büyük günahlardan biridir. Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem böyle yapana lanet etmiştir. Ebu Hureyre’den (r.a.) Rasûlullah’ın sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurduğu rivayet edilir: “Kadınla dübüründen ilişkiye giren mel’undur/lanetlenmiştir.”

Yine, Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurur: “Hayızlı kadınla ilişkide bulunan, bir kadınla dübüründen ilişkiye giren veya kahine giden Muhammed’e indirileni inkar etmiştir.”

Düzgün fıtrat sahibi bir çok kadının bu şekilde bir ilişkiyi reddetmesine rağmen, bazı kocalar onları kendilerine itaat etmemeleri durumunda boşayacaklarını söyleyerek tehdit ederler. Bazıları da alimlere sormaktan utanan karısını kandırır ve bu işin helal olduğuna inandırır. Hatta Allah Teâlâ’nın şu kavlini delil olarak getirir:

“Kadınlarınız sizin için bir ürün alanıdır, artık o alanınıza dilediğiniz yerden yaklaşın.” (Bakara: 2/223)

Sünnetin Kur’an’ı açıkladığı bilinen bir şeydir. Ve Sünnet’te Rasûlullah’ın sallallahu aleyhi ve sellem şunu bildirdiği rivayet edilir:

“Çocuğun doğduğu yerden olduğu müddetçe kişinin karısıyla önünden ya da arkasından dilediği şekilde ilişkide bulunması caizdir.”

Dübürün, çocuğun doğduğu yer olmadığı ve büyük pisliğin boşaltım yeri olduğu bilinmeyen bir şey değildir. Bu günahın varoluşunun nedenlerinden biri de temiz evlilik hayatına, haram olan sapık ilişkilerde ve seks filmlerinden kesitlerle dolu bir kafa yapısıyla, Allah’a tevbe etmeden girilmesidir. Kadın ve erkek, iki taraf ta buna razı olsa bile bu ilişki haramdır. Çünkü haram işlemek için karşılıklı rıza göstermek o haramı helal kılmaz.

Hayatınızda denge sorunu varsa etrafınıza dikkatlice bakın; muhtemelen birini yanlış bir yere koymuşsunuzdur.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.144


View Profile
Re: Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski
« Posted on: Kasım 14, 2019, 05:57:19 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski e-book, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski programı, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski oyunları, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski e-kitap, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski download, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski hikayeleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski resimleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski haberleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski yükle, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski videosu, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski şarkı sözleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski msn, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski hileleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski scripti, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski filmi, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski ödevleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski yemek tarifleri, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski driverları, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski smf, Arkadan Cinsel Ilişkiye Girmek Günahmi - Ters Iliski gsm
Yanıtla #1
« : Temmuz 20, 2013, 02:56:45 ÖS »

mnıl
*
Üye No : 52532
Nerden : Yurt Dışı
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 631
Mesaj Sayısı : 3.586
Karizma = 8097


çok güzel ve faydalı bilgiler Sağ ol. eşler için

İKİ KODA HÜKMEDEMİYORSAN EMEKLİ KUYRUĞUNA GİR1-0
Simsiyah kaderimin Bembeyaz umudusun.
Yanıtla #2
« : Kasım 02, 2013, 10:06:12 ÖS »
Avatar Yok

a52
*
Üye No : 122933
Nerden : Çorum
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 6
Karizma = 0


bunu yapana Allah lanet ediyor,hadis-i şeriflerde bu lanetten açıkça bahsediliyor
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
E-devlet'e Kapıdan Girmek Zor Bacadan Girmek Kolay
Bilim - Teknoloji ve Bilim Adamları
FeMoX 6 1610 Son Mesaj Ekim 24, 2014, 10:22:25 ÖS
Gönderen : graben
Arkadan Gitmek
A - B - C
[B]a[R]a[N] 0 693 Son Mesaj Nisan 08, 2009, 04:06:23 ÖS
Gönderen : [B]a[R]a[N]
Bedeni Özelliklerle Huylar Arasi Iliski
Güncel Sorunlar & Hayat
By.TuRuT 9 2816 Son Mesaj Kasım 06, 2012, 02:22:27 ÖÖ
Gönderen : salome8661
Tır'a Arkadan Çarptı: 6 Ölü
Güncel Haberler
MaViSh 2 824 Son Mesaj Ağustos 25, 2009, 06:27:21 ÖS
Gönderen : -LoSS AnGeL-
Doğumdan Sonrası Ne Zaman Cinsel Ilişkiye Başlanmalı?
Gebelik ve Çocuk Bakımı
Asortik Hatun 0 531 Son Mesaj Şubat 08, 2013, 12:15:00 ÖÖ
Gönderen : Asortik Hatun


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular