Duyurular
Covid-19 ( Korona ) Virüsü nedeniyle siteye giriş-çıkış 'lar da ellerinizi en az 20 saniye yıkamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ciddiye ALIN.

Webcanavari.NET Yönetimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Ak Parti ’den Bonzai Teklifi  (Okunma Sayısı: 554 Kere Okundu.)
« : Eylül 22, 2014, 10:04:07 ÖS »

imge34
*
Üye No : 117785
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 6024
Mesaj Sayısı : 10.493
Karizma = 36676


AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, "Gençlerimizin elimizden kaymaması için AK Parti iktidarı olarak uyuşturucuya çok ciddi savaş açtık" dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Saral, bonzai ile mücadelede Türk Ceza Kanunu’nda cezai yaptırımların artırılması için Meclis Başkanlığı’na kanun teklifi verdi. Meclis Başkanlığı’na sundukları kanun teklifine ilişkin gazetecilere açıklama yapan Saral, birçok anne ve babanın yüreğini karartan bonzai konusunda hazırladıkları kanun teklifini önümüzdeki yasama döneminde Meclis Genel Kurulu’na sunacaklarını belirtti. Bugün Bakanlar Kurulu’nun uyuşturucu gündemiyle toplandığını hatırlatan Saral, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında alınması gereken tedbirlerin detaylı olarak ele alınacağını dile getirdi."BATAKLIĞI KURUTMA NOKTASINDA CİDDİ GAYRETLER SARF ETMELİYİZ"
"Geleceğin Türkiye’sini inşa edecek olan gençliğin bile bile ölüme götürülmesi hepimizin yüreğini kanatıyor" diyen Saral, "Gençlerimizin elimizden kaymaması için AK Parti iktidarı olarak uyuşturucuya çok ciddi savaş açtık. Sadece sivrisineği yok etmekle değil bataklığı kurutma noktasında da ciddi gayretler sarf etmiş bir iktidarız" dedi.
Güvenlik güçlerinin son günlerde uyuşturucuyla mücadelede önemli başarılara imza attığını belirten Saral, "Bu işten elini eteğini çekip merdiven altlarında kimyasal maddelerle, sentetiklerle çocuklarımızı çok ucuz fiyatlarla zehirleyip 3 yıl içerisinde tedricen zehirleyecek, aklını, beynini yitirebilecek bir noktaya getiren alçaklar, uyuşturucu tacirleri var. Bunlarla ciddi derecede mücadele etmeliyiz" diye konuştu.

"TAMAMEN BELDEN AŞAĞI BİR İNSANLIK TİPİ OLUŞTURULMUŞ"
İnsanların çağın vebası olan kapitalizmin hüküm sürdüğü bir dünyada yaşadığını söyleyen Saral, "Tamamen belden aşağı bir insanlık tipi oluşturulmuş. Yani tabiri caizse belden yukarısı olmayan, yüreği, kalbi, merhameti, şefkati, tüm insancıl duyguları yok edilmiş bir insanlık tipi oluşturuluyor. Materyalist, tamamen sekülerleşmiş, anı yaşayan, hızı ve hazzı olabildiğince bütün manevi atmosferden, dini mefhumlardan yoksun bir gençlik, eğitim, kültür ve medya neşr-ü nema buluyor, insanlığa kendince şeytanının tüm pisliklerini bulaştırıyorsa uyuşturucu tacirlerinin aradığı ortam bu zaten. Eğer maneviyatın, ahlakın, aidiyetin varsa tarihine, kültürüne, inancına, gelenek ve göreneklerine bağlı bir yapı içerisinde bir gençlik inşa edebiliyorsak o zaman uyuşturucu tacirlerinin bizim bünyemize bu kadar nüfuz etmeleri mümkün olmayacak" ifadelerini kullandı.
Saral, ne yaptığını bilmeyen gençlerin bu durumunun devam etmesi halinde toplumun alarm vereceğine dikkat çekerek, şunları kaydetti:
"Onun için bütün işler bir tarafa bu iş bir tarafa. Biz yeni Türkiye’yi inşa etmek için çaba sarf ediyoruz. Sağlıklı beyinler, geleceğin gençliğini bu şekilde ahlak ve maneviyattan yoksun, uyuşturucu baronlarının eline atacak bir durum arz edersek yaptığımız kazanımlar alt üst olur. Hiçbir şey yapamayan müflis bir ülke oluruz. Onun için biz ’Benine ve bedenine teslim olmayan bir gençlik’ istiyoruz. Büyük bir dram yaşıyoruz, bir an evvel gerekli tedbirleri almalıyız. Elbette sivrisinekleri öldürelim, zararlı şeylerle mücadelemizi yapalım ama bu işlerin olmaması için kesinlikle gençlerimizi medeniyetiyle, inancıyla, kültürüyle buluşturacak, ona yeniden insani hasletleri, vicdani duyguları, maddenin manayla birleştiği, ruh ve cesedin bir anlam ifade edecek şekilde bir nesil oluşturmamız gerekiyor. Kapitalizmin tek derdi insanı ruhsuzlaştırmak, insanı tüketici konuma getirmek. Bunu engelleyecek çalışmaları yapıyoruz. Sağlıklı gençler, sağlıklı nesil hususunda çok dikkatliyiz. Bunun için ne bedel varsa ödemeye hazırız."
Saral, uyuşturucu konusunda yapılan diğer çalışmaların bir araya getirilerek daha kapsamlı çalışma yapılabileceğini belirtti.
1 Ekim’de açılacak Meclis’in gündemine gelecek teklif, uyuşturucu ve uyarıcı maddenin eroin, kokain, morfin, bazmorfin veya sentetik maddelerin eğitim kurumları, öğrenci yurdu, çocuk yuvası, yetiştirme yurdu, huzur evi, ibadethane veya üniversite gibi yerlerde ya da buraların yakınında satanlara verilecek cezanın yarı oranında artırılmasını içeriyor.

imgenin şiddetiyle çoğalır anlam
parçalana parçalana

geçtiğimiz yollardan

onca yaprak düşer
birkaç şiir kalır yalnızca
o derin ağaçlardan

kendi sesimize uyandığımız rüyalarda "Murathan Mungan"
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 314.020


View Profile
Re: Ak Parti ’den Bonzai Teklifi
« Posted on: Nisan 03, 2020, 11:43:33 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Ak Parti ’den Bonzai Teklifi e-book, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi programı, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi oyunları, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi e-kitap, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi download, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi hikayeleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi resimleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi haberleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi yükle, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi videosu, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi şarkı sözleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi msn, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi hileleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi scripti, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi filmi, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi ödevleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi yemek tarifleri, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi driverları, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi smf, Ak Parti ’den Bonzai Teklifi gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Parti Kapatmak Gerekirse , Sizce Hangi Parti Kapatılmalıdır ? « 1 2 3 4 »
Anketler
mer_ve_g 32 5238 Son Mesaj Eylül 10, 2014, 08:49:44 ÖS
Gönderen : perihan58
Bonzai Bitkisi Nedir?
Serbest Kürsü.
dangeraus1 0 2281 Son Mesaj Ocak 18, 2012, 04:22:16 ÖÖ
Gönderen : dangeraus1
Annoying Orange Bonzai Ağacı
Komik Videolar
eku 0 660 Son Mesaj Nisan 28, 2012, 06:43:29 ÖS
Gönderen : eku
Acildeki Hekimlere Bonzai Eğitimi
Sağlık
imge34 1 613 Son Mesaj Ocak 04, 2015, 10:56:05 ÖS
Gönderen : FLORİS
Işte Ak Parti'nin Dokunulmazlık Teklifi
Güncel Haberler
-Trinity- 0 283 Son Mesaj Nisan 13, 2016, 08:27:28 ÖÖ
Gönderen : -Trinity-


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular