Duyurular
Giyims.com Açıldı! Birbirinden farklı kategorilerde, Erkek Giyim ve Bayan Giyim 'in kaliteyle buluşma adresi, 3d secure güvenli ödeme sistemi, İster kredi kartıyla, İster bankamatik kartınızla ve/veya Havale / Eft yöntemi ile Dilerseniz Kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
GİYİMS.COM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: Acarosan  (Okunma Sayısı: 454 Kere Okundu.)
« : Şubat 04, 2013, 05:45:59 ÖS »

Honey_Face
*
Üye No : 1734
Nerden : Rize
Cinsiyet : Bayan
Konu Sayısı : 7695
Mesaj Sayısı : 13.155
Karizma = 86622


Formülü:
1 PAKET ALLERGOPEN içinde;
1 şişe benzylpenicilloyl polylysin (PPL) ile,
0.175 mg. PPL
20.0 mg. mannitol (lyophilize toz olarak) PPL,BPO gruplarin poly-L-lysine tasıyıcısıyla yaptığı bilesiktir.BPO grubu, benzylpenicillin ve ilgili antibiyotiklerin Tip 1 allerjisindeki temel belirleyicisidir.

5 şişe Minör Determinant Mixture (MDM) içersinde;
0.6 mg. benzylpenicillin monosodium tuzu
0.5 mg. isodium benzylpenicillote (lyophilize toz olarak)
Minör Determinant Mixture (MDM), penicillin allerjisinin sadece ana determinantlarına degil, diger minör elemanlarına karşı hassasiyeti olan hastalara yönelik allerjenler içerir.

5ml. çözücü sıvı (PPL lyophilisat’ını çözdürmek için) içeren 1 şişe ile 5 adet 1ml lik şişelerde çözücü sıvı içeriği:
0.50 g. Sodium chloride
0.07 g. Disodium hydrogen phosphate
0.04 g. Potassium dihydrogen phosphate
0.005g. Tween 80
0.005g. ad 100ml.
Çözücü sıvılar, Iyophilize (dondurularak kurutulmuş) allerjenlerin çözündürülmesi yoluyla deri testi solüsyonlarının hazırlanmasında rol oynar.

Farmakolojik özellikleri:

Endikasyonları:
Acarosan ve formları ev tozu akarlarının tam olarak yok edilmesi amacına hizmet eden yepyeni bir ilaçtır.ACAROSANın yapımı Hollanda’ nın Ultrecht şehri üniversitenin ve Mainz’ daki ev biyolojisi araştırma kurumunun ektoparazitoloji laboratuvarlarında akarların yaşam,gelişim ve çoğalmaları ile ilgili yıllar süren araştırmalar sonucunda gerçekleşmiştir.
Acarosan sayesinde akarlar öldükleri gibi aynı zamanda dışkı tozları da tekstil eşyalarından ayrışarak havada uçuşamayacak şekilde topaklaşır.İnce toz parçacıkları daha büyük parçalara dönüşür ve elektrik süpürgesi tarafından kolay çekilebilir hale gelirler.

Akarların hepsi tam olarak (%95-100) öldürülürler.

Akarların ince toz halindeki dışkıları, Acarosan’ın temizleyici ve bağlayıcı özelliği sayesinde kolaylıkla havada uçuşamayacak derecede birleşirler ve büyük topaklar haline gelerek elektrikli süpürgenin vakum etkisi ile kolayca temizlenebilir.

ACAROSAN’ın etki süresi 8-12 ay devam eder.

Kontrendikasyonları:
Yoktur.

Uyarılar/Önlemler:
Yoktur.

Yan etkiler/Advers etkiler:
Hiçbir yan etkisi ya da advers etkisi rapor edilmemiştir.

İlaç etkileşimleri:
Norodol; amfetamin, antikoagülan, kumarin veya indandione türevleri, antikonvülsanlar, barbitüratlar, antidiskinetikler, antihistaminikler, beta-adrenerjik blokerler, santral sinir sistemi depresanları, dopamin, efedrin, epinefrin, levadopa ile birlikte kullanılmamalıdır. Lityum tuz-larının Norodol ile birlikte yüksek dozda kullanılması halinde hasta dikkatle gözlenmelidir, ensefalopati sendromu ortaya çıkabilir. Bu sendromun ilk belirtileri görülen hastalarda Norodol tedavisi derhal durdurulmalıdır. Haloperidol ve lityumun sürekli beraber kullanımı sonucu, birkaç hastada irreversibl beyin harabiyeti gözlenmiştir. Yüksek dozda Norodol, metildopa’nın etkisini artırır.

Kullanım şekli ve dozu:
1. PPL deri testi daima ilk olarak uygulanmalıdır.MDM deri testi sadece PPL deri testi negatif sonuç vermişse uygulanır.
2. Prick testi olarak uygulanmalıdır.Prick test negatif sonuç vermişse ancak o zaman Intrakutan test formuna geçilebilir.

Zamanının Fenomeni.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.160


View Profile
Re: Acarosan
« Posted on: Mayıs 31, 2020, 11:23:25 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: Acarosan e-book, Acarosan programı, Acarosan oyunları, Acarosan e-kitap, Acarosan download, Acarosan hikayeleri, Acarosan resimleri, Acarosan haberleri, Acarosan yükle, Acarosan videosu, Acarosan şarkı sözleri, Acarosan msn, Acarosan hileleri, Acarosan scripti, Acarosan filmi, Acarosan ödevleri, Acarosan yemek tarifleri, Acarosan driverları, Acarosan smf, Acarosan gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular