0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır  (Okunma Sayısı: 599 Kere Okundu.)
« : Mart 04, 2015, 04:46:33 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 32
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 830
Mesaj Sayısı : 831
Karizma = 11
4G için yarış başlıyor:
Turkcell ipi göğüslemeye hazır

Dördüncü nesil (4G) mobil internet altyapı hizmetleri yetkilendirme ihale şartnamesi, T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından bugün (04.03.2015) düzenlenen basın toplantısı ile açıklandı. 2015 sonunda 4G’nin Türkiye’de hayata geçirilmesini öngören şartname, ihaleye katılabilmek için GSM şirketlerinin yerine getirmesi gereken koşulları ortaya koyuyor.Turkcell Genel Müdür Vekili İlker Kuruöz, Bakanlık’ın açıklamasının ardından şartnamede yer alan maddeleri ve ihale sürecini şöyle değerlendirdi:

4G ihalesine bugünden hazırız

4G için uzun zamandır yatırım yapıyor ve Turkcell’in Türkiye’yi bir kez daha mevcut en ileri teknolojiyle tanıştıracağı günü iple çekiyorduk. Start verildiğinde hiç vakit kaybetmeden lider rolümüzü sürdürebilmek için, Turkcell takımı olarak tüm hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Bugün şartname açıklandığında sevinerek gördük ki, doğru adımları doğru zamanda atmışız. İhale bugün bile yapılsa şartname koşullarını yerine getirebilecek noktadayız. Mayıs 2015 sonuna kadar gerçekleştirilmesi planlanan ihalenin ardından Turkcell ekipleri hız kesmeden derhal sahaya inerek hayatı 4G hızına çıkarmak için arı gibi çalışacak.  Yarış yeniden başlıyor.

En üstün kapasiteli lisansa talibiz
4G ihalesinde ülkemiz, insanımız ve Turkcell’in teknolojik öncülüğü adına yine en iyiyi hedefliyoruz. Daha önce 3G’de olduğu gibi 4G’de de, en üstün kapasiteli lisansa talibiz. Yatırım bütçemizi ve gelecek vizyonumuzu bu öngörüyle planlamış durumdayız.

Hızın adresi yine Turkcell olacak
4G’ye geçişte ‘start çizgisi’ olarak gördüğümüz, bugünkü açıklama vesilesiyle Turkcell’lilere şunu müjdelemek isterim:
Çağın gereği olarak ihtiyaç duyduğunuz hızın adresi, bugüne dek olduğu gibi bugünden sonra da Turkcell olacak.

Teknoloji ne kadar ileriyse Türkiye o kadar güçlü
Turkcell olarak daima, sürdürülebilir büyüme için teknolojinin kaldıraç işlevi gördüğünü vurguluyoruz. Hizmet alanımız ve uluslararası yatırımlarımızın ölçeği gereği Turkcell, dünyayı en yakından izleyen yerli şirketlerin başında geliyor. Bu yakın takip, bize, ülkelerin ekonomik güçlerinin teknolojik güçleri ile doğru orantılı olduğunu net olarak gösteriyor. Yani, teknoloji ne kadar ileriyse Türkiye o kadar güçlü olacak diyebiliriz. Şirketlerimize küresel rekabette, insanımıza bilgiye erişimde bir adım önde olma fırsatı sağlayacak 4G ile Türkiye’nin kazanacağına inancımız tam. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na, Sayın Bakanımız Lütfi Elvan’a, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) ve BTK Başkanı Sayın Tayfun Acarer’e, Türkiye’ye bu tarihi fırsatı sundukları ve insanımıza hak ettiği kaliteli iletişim altyapısı ve hizmetini sunmamız adına önümüzü açtıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye için 4G’nin tam zamanı.

Müşteriye fayda getirecek ve yatırımı teşvik edecek rekabeti destekliyoruz
Türkiye, mobil iletişimde dünya sıralamasının en üst diliminde yer alıyor.  Kapsama ve kalite bakımından dünya çapında lider ülkeler arasındayız.  Bu, rekabet sayesinde mümkün oldu. Rekabetin 4G’de de devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Müşteriye fayda getirecek ve yatırımı teşvik edecek bir rekabet ortamını destekliyoruz. Operatörlerin farklı ihtiyaçları doğrultusunda, farklı yatırım imkânlarından faydalanmalarının doğru olacağı inancındayız. Şartname ile dördüncü bir operatöre yer açılması, düzenleyici kurumun takdiridir. Bizim için rekabetin sayısı ya da izleyeceği stratejisinden ziyade sürecin tüm taraflar açısından adil olacak şekilde ilerlemesi önem taşıyor. Bu noktada Bakanlığımızın sağduyusuna güveniyor ve çizilecek yol haritasının ülkemiz açısından en hayırlı sonucu getirmesini diliyoruz.
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 275.613


View Profile
Re: 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır
« Posted on: Kasım 28, 2020, 10:22:21 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır e-book, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır programı, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır oyunları, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır e-kitap, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır download, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır hikayeleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır resimleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır haberleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır yükle, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır videosu, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır şarkı sözleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır msn, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır hileleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır scripti, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır filmi, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır ödevleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır yemek tarifleri, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır driverları, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır smf, 4g Için Yarış Başlıyor: Turkcell Ipi Göğüslemeye Hazır gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Turkcell Ve Türkiye 4g’ye Hazır
Genel
deltafx 0 473 Son Mesaj Kasım 21, 2013, 01:12:22 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Superonline Ve Nat Geo Ile Eğlenceye #enhızlısından Hazır Olun
Genel
deltafx 0 392 Son Mesaj Aralık 12, 2013, 06:19:29 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Sesi Görenler Ligi Başlıyor
Genel
deltafx 0 390 Son Mesaj Nisan 04, 2014, 02:59:15 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Ve Türkiye 4g’ye Hazır
Genel
deltafx 0 386 Son Mesaj Ekim 22, 2014, 04:54:13 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell Sesi Görenler Ligi Başlıyor
Genel
deltafx 0 655 Son Mesaj Nisan 02, 2015, 03:01:25 ÖS
Gönderen : deltafxTheme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular