Duyurular
WeBCaNaVaRi'na Üye Olmadan Link'leri ve Kod'ları Göremezsiniz.
Link'leri Görebilmek İçin. Üye Ol. veya Giriş Yap.
WeBCaNaVaRi Toolbar'ı Kurdunuz mu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır  (Okunma Sayısı: 373 Kere Okundu.)
« : Nisan 16, 2010, 10:19:16 ÖÖ »
Avatar Yok

.By.pisLick.*
*
Üye No : 28021
Nerden : Tekirdağ
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 1669
Mesaj Sayısı : 4.572
Karizma = 23663


Danıştay ve YÖK, üniversite  giriş  sınavları öncesi yeni katsayı düzenlemesine yapılan iki itirazı üniversite adayı öğrencilerin morali bozulmaması için gizlemiş.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, YÖK Genel Kurulu’nun katsayı konusunda son aldığı kararla ilgili Danıştay’a iki dava açıldığını belirterek, “Bu itirazlar oldukça önceden yapıldı, ama bunu ne Danıştay’dan duydunuz, ne de bizden. İki kurum da kendilerine yakışır şekilde, bu ayın 11’inde yapılan YGS imtihanı öncesinde kamuoyundan gizli tuttular ki bu öğrencilerimizin morali için son derece önemliydi” dedi. YÖK Başkanı Özcan, her iki kurumun yaklaşımının, “meselenin çok fazla uzamayacağını gösterdiğini” söyledi. Özcan, Üniversiteler Birliği’nce hazırlanan Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi’nin tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantıda, katsayıya ilişkin yeni bir planın olup olmadığını sorması üzerine “Bizim yeni yaptığımız düzenleme için iki itiraz yapıldı. Bunlar iki şahıs tarafından  yapılan  itirazlardır. İstanbul Barosu, bu sefer itiraz etmedi. Eğer sınavdan önce böyle bir haber duyulsaydı sınava girecek arkadaşlarımızda önemli bir moral bozukluğu olabilirdi. Biz B planını geçtik, C oldu, D de var, E de var.”

Eliniz cebinizde giremezsiniz

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, üniversitelerin bazı bölümlerine sınavsız girilebilmesinin “hiçbir sınava tabi olmadan giriş” diye düşünülmemesi gerektiğinin altını çizerek, “Bunu sadece ‘üniversite sınavı olmadan giriş’ diye düşünebilirsiniz. Mesela bu bölümlere girmek için sizin not ortalamanıza veya hocalardan alınacak referans mektupları gibi kriterlere bakılabilir. Eliniz cebinizde bu okullara giremezsiniz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok” dedi. Özcan, “Sistem de şöyle işleyecektir; ’sınavsız’dan herkes, elini kolunu sallayarak, hiçbir belgesi olmadan belli bir bölüme gireceğini zannediyor. Sistem öyle çalışmıyor. Çok seçici bir şekilde çalışıyor. Dışarıdaki uygulamalarına bakarsanız bunu görürsünüz. Almanya’da bunu hukuk fakültesinde uyguluyorlar” diye konuştu.


YALAN !  
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.122


View Profile
Re: 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır
« Posted on: Haziran 26, 2019, 06:49:13 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır e-book, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır programı, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır oyunları, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır e-kitap, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır download, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır hikayeleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır resimleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır haberleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır yükle, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır videosu, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır şarkı sözleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır msn, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır hileleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır scripti, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır filmi, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır ödevleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır yemek tarifleri, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır driverları, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır smf, 1,5 Milyon Öğrenciden Gizlenen Sır gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular