Duyurular
Covid-19 ( Korona ) Virüsü nedeniyle siteye giriş-çıkış 'lar da ellerinizi en az 20 saniye yıkamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ciddiye ALIN.

Webcanavari.NET Yönetimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor  (Okunma Sayısı: 817 Kere Okundu.)
« : Mayıs 05, 2014, 11:23:08 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 32
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 831
Mesaj Sayısı : 832
Karizma = 11


Turkcell Global Bilgi
“İnsan Kaynakları” yönetiminde yeni bir dönem başlatıyor

Turkcell Global Bilgi, müşteri ilişkileri yönetimi alanındaki deneyimini ve çağrı merkezi altyapısını, insan kaynakları süreçlerine aktararak uygulamaya soktuğu “İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi”yle İnsan Kaynakları yönetimine yeni bir soluk getirdi. Yenilikçi çözümüyle firmaların İnsan Kaynakları süreçlerindeki verimliliğini ve çalışan memnuniyetini üst noktalara taşıyan Turkcell Global Bilgi, hizmet merkezi üzerinden hem Turkcell Grup şirketlerine hem de diğer  kurumsal müşterilerine “Çalışan İlişkileri ve İK Operasyonları Yönetimi” ile “İşe Alım Operasyonları” konularında hizmet veriyor.
   
Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, yenilikçi çözümlerine bir yenisini ekleyerek hizmete soktuğu İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi ile şirketlerin insan kaynakları süreçlerindeki verimlilik ve kalite metriklerini üst noktalara taşıyor, “İşe Alım Operasyonları” ve “Çalışan İlişkileri ve İK Operasyonları Yönetimi” konularında uzman kadrosuyla  hizmet veriyor.
Turkcell Global Bilgi “İşe Alım Operasyonları” kapsamında müşterilerinin işe alım süreçlerindeki operasyonlarını optimize ederek onlar adına yürütüyor; firmalar için özel olarak oluşturulan başvuru hattı ile aday veri tabanı oluşturma, aday araştırması, telefon mülakatı, görüşme organizasyonu, geribildirim, süreç memnuniyet ölçümü ve işe giriş işlemleri  gibi pek çok başlıkta hizmet veriyor. “Çalışan İlişkileri ve İK Operasyonları Yönetimi” kapsamında ise; İşe giriş, işten çıkış, transfer ve terfi, ücret ve yan hak yönetimi, çalışan bilgi güncellemeleri gibi insan kaynakları süreçlerini gerçekleştirirken, İnsan Kaynakları ekiplerine farklı kanallardan ulaşan soruları merkezileştirmek ve gelen talepleri ilk kontakta çözüme kavuşturmak amacıyla uygulamaya sokulan “İnsan Kaynakları Çağrı Merkezi” ve “Etik Hattı”nı işletiyor.

Gelen taleplerin %94’ünü çağrı merkezi çözüyor
“İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi” bünyesinde çalışanların bilgi ve işlem talepleri merkezi olarak karşılanıyor. Böylece diğer İnsan Kaynakları departmanları, stratejik süreç geliştirme işlerine daha fazla zaman ayırabiliyor. Çalışanlar ise konu ile ilgili kişinin kim olduğunu araştırmak yerine, tek kanaldan tüm sorularına yanıt bulabiliyor. Gelen taleplerin ortalama %94’ü çağrı merkezi tarafından çözüme kavuşturuluyor.


Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ersin Aydın konuyla ilgili;  “Yaklaşık 15 bin çalışanı olan bir şirketler topluluğu olarak “insan kaynakları” alanında derin bir tecrübemiz ve başarılı çalışmalarımız var. Turkcell Global Bilgi olarak 2011 yılında European Business Awards tarafından “Yılın İşvereni” seçildik. Bu tecrübemizi ve çalışmalarımızı diğer firmalara aktarmak ve müşterilerimizin İK süreçlerine verimlilik ve kalite konularında katma değer sağlamak şirket hedeflerimizden biriydi. Ortaya koyduğumuz bu hedef doğrultusunda içinde İnsan Kaynakları Çağrı Merkezini de barındıran “İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi”mizi devreye soktuk. İnsan Kaynakları profesyonelleri olarak amacımız stratejik iş ortağı olarak müşterilerimize katma değer sağlarken, operasyonlarını da etkin ve verimli bir şekilde yürütmek. Bu modelle müşterilerimiz İnsan Kaynakları operasyonlarını mükemmelleştirirken, stratejik iş ortağı olma sorumluluklarına da daha fazla odaklanabiliyor.
Hizmet Merkezimiz müşteri hizmetleri için kullandığımız çağrı merkezi altyapısı ile çalışıyor. Örneğin çağrı merkezimizi arayan çalışanın kim olduğunu sesli imza ile teyit ediyor, kişiye özel hizmet verebiliyoruz. Talep çözüm süreleri ve hizmet kalitesini de sürekli izliyor, çalışanların bu kanalla ilgili memnuniyet düzeyini ölçüyoruz. Kurduğumuz bu yapı sayesinde şirketlerin kişi başı insan kaynakları maliyetini düşürüyor, çalışan taleplerini anlık ve kaliteli olarak karşılayabiliyoruz. Yine bu merkezimiz üzerinden firmalara İşe Alım Operasyonları konusunda destek sağlıyoruz. Şirketler adına kurduğumuz aday başvuru hatları ile müşterilerimizin kendi aday veri tabanlarını çok daha etkin kullanmalarını ve güncel tutmalarını sağlıyor, işe alım metriklerini iyileştiriyoruz. Çözümümüz özellikle perakende sektöründe önemli katma değer yaratıyor, çok başarılı iyileştirmeler sağlıyoruz.” dedi.
Aylık ortalama 750 çağrı, toplam 100 bin dakika görüşme
Turkcell Global Bilgi’nin İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi’nde aylık ortalama 750 adet çağrı ve 1500 adet de sistem üzerinden iletilen çalışan talebi karşılanıyor. Merkez, hizmete girdiği günden bu yana çalışan talepleri kapsamında 100 bin dakika görüşme gerçekleştirdi. Üst seviye çalışan memnuniyeti yakalamayı başaran merkez, firmalara da izlenebilirlik, ölçülebilirlik, standardizyon, verimlilik ve kalite konularında büyük faydalar sağlıyor.
“İnsan Kaynakları Hizmet Merkezi” kurmak isteyen firmalara destek
Turkcell Global Bilgi insan kaynakları operasyonlarıyla ilgili dış kaynak sağlayıcı olarak hizmet verdiği gibi, “İnsan Kaynakları Hizmeti Merkezi”ni kendi bünyesinde kurmak isteyen şirketlere de danışmanlık yapıyor. Firmaların ihtiyaçları ve dinamikleri doğrultusunda çözümlerini farklılaştıran Turkcell Global Bilgi, müşterilerinin İK ekipleriyle birlikte çalışarak İK süreçlerini yeniden yapılandırıyor, hizmet merkezi sistem ve süreçlerinin oluşmasını sağlıyor ve çağrı merkezi alt yapısı desteği veriyor.


WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 314.025


View Profile
Re: “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor
« Posted on: Nisan 08, 2020, 06:40:44 ÖS »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor e-book, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor programı, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor oyunları, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor e-kitap, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor download, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor hikayeleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor resimleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor haberleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor yükle, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor videosu, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor şarkı sözleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor msn, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor hileleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor scripti, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor filmi, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor ödevleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor yemek tarifleri, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor driverları, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor smf, “insan Kaynakları” Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlatıyor gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Kamu Yönetiminde Yeni Esaslar
Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler
By.CeZa 0 637 Son Mesaj Ağustos 11, 2008, 09:26:43 ÖS
Gönderen : By.CeZa
Insan Kaynakları.
Halkla İlişkiler
[B]a[R]a[N] 9 1873 Son Mesaj Mart 22, 2014, 01:20:04 ÖÖ
Gönderen : lusican
Insan Kaynakları Yönetimi Ders Notları
AÖF 4. Sınıf Ders Notları
Asortik Hatun 0 651 Son Mesaj Temmuz 29, 2013, 02:15:50 ÖS
Gönderen : Asortik Hatun
Insan Kaynakları
AÖF 4. Sınıf Ders Notları
Asortik Hatun 0 860 Son Mesaj Ağustos 04, 2013, 08:35:19 ÖS
Gönderen : Asortik Hatun
Turkcell Insan Kaynakları'na Avrupa'dan Iki Ayrı Mükemmeliyet Ödülü
Güncel Haberler
demirdoven 0 279 Son Mesaj Nisan 02, 2017, 07:45:01 ÖÖ
Gönderen : demirdoven


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular