0 Üye ve 1 Ziyaretçi Konuyu İncelemekte. Aşağı İn :)
Sayfa 1
Konu: “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu  (Okunma Sayısı: 869 Kere Okundu.)
« : Aralık 02, 2014, 04:37:10 ÖS »
Avatar Yok

deltafx
*
Üye No : 155148
Yaş : 32
Nerden : İstanbul
Cinsiyet : Bay
Konu Sayısı : 830
Mesaj Sayısı : 831
Karizma = 11


Antalya Growtech Eurasia Tarım Fuarı’nın “İletişim Sponsoru”bu sene de Turkcell oldu
Antalya’da gerçekleştirilen Growtech Eurasia Tarım Fuarı’nın bu sene de iletişim sponsoru olan Turkcell, 03-06 Aralık tarihleri arasında fuar alanında Antalyalı ziyaretçilerini ağırlayacak. Turkcell standını ziyaret eden çiftçiler Turkcell Çiftçi Birliği hakkında bilgi alabilecek,  ziraat mühendisleri ve veterinerlere danışabilecek ve “Akıllı Tarım Çözümleri”ni yakından inceleme fırsatı bulabilecek.
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 03-06 Aralık tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Avrasya  ve Türkiye'nin  en büyük tarım fuarı 2014 Growthech Eurasia’nın İletişim Sponsoru oldu. Turkcell Çiftçi Birliği sayesinde tarımsal üretimi teknoloji ile buluşturan Turkcell, bu kapsamda sunduğu servis ve çözümleriyle fuarda yerini aldı.
Antalya Expo Center’da düzenlenen Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’na, ulusal ve uluslararası 650’nin üzerinde firma katılıyor. Fuarda bu yıl ziyaretçi sayısının 75.000’i bulması bekleniyor.
Turkcell, dört gün sürecek fuarda tarımsal üreticiler ve hayvan yetiştiricilerine Turkcell Çiftçi Birliği’ni yakından inceleme imkânı sunacak. Turkcell standında yer alacak ziraat mühendisleri ve veteriner hekimler, fuar boyunca ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek. Turkcell Çiftçi Birliği üyelerinin hiçbir ücret ödemeden gezebildikleri fuarda ayrıca Tarım Doktoru ziraat mühendisleri, örnek uygulamalar üzerinden Tarım Doktoru servisi hakkında bilgiler aktaracak. Kurulacak örnek sera alanında da uzaktan sulama sistemi, ısı ve nem ayarı gibi çiftçilerin hayatlarını kolaylaştıracak servisler uygulamalı olarak gösterilecek.
Turkcell Bireysel Pazarlama Direktörü Alper Ergenekon: “Antalya’daki üye sayımız 52 bin”
Sayısı 1,9 milyona ulaşan Turkcell Çiftçi Birliği üyelerimize bereketli tarife, köyüne, tarlasına özel zirai hava durumu, ürüne yönelik bilgi paketi ve mobil eğitimler veriyor,  sürpriz hediye ve indirim fırsatları sunuyoruz. Yıl boyuncu ülkemizin dört bir tarafında düzenlenen tarım fuarlarına katılarak da üretimlerini daha bereketli kılmak adına çiftçilerimize sunduğumuz bu faydaları anlatıyoruz. Her geçen gün büyüyen Turkcell Çiftçi Birliği’mizin Antalya’daki üye sayısı 52 bine ulaştı. Çok faydalı olacağını düşündüğümüz bu fuara ve standımıza tüm Antalyalı çiftçilerimizi bekliyoruz.”
Turkcell Çiftçi Birliği nedir?
Turkcell Çiftçi Birliği, çiftçinin işini kolaylaştıran servisler sunan, verimini arttıran çözümlerin bulunduğu bir Turkcell kulübü. 2222’ye CIFTCI yazıp göndererek ücretsiz üye olunabilen kulübün üye sayısı yaklaşık 1,9 milyon.
Turkcell Çiftçi Birliği üyeleri, Türkiye’de bir ilk olan köy bazında hava durumu servisinin yanı sıra tarımsal destek bilgilendirmelerinden ve kişiselleştirilmiş zirai danışma hizmeti sunan Turkcell Tarım Doktoru Servisi gibi Turkcell’lilere özel hizmetlerden de faydalanabiliyor.
KUTU 1
“Tarım Doktoru” hakkında
Her çiftçinin kendi tarlasına ve ürününe özel çözümler getiren Turkcell Tarım Doktoru dünyada bir ilk. Bu servisle çiftçiler tarla ve ürünlerine özel danışmanlık hizmeti alıyor. Turkcell’li çiftçiler; ürüne ve tarlaya özel teknik yetiştiricilik programı, ürüne ve tarlaya özel gübreleme programı, ilçe bazlı beş günlük meteoroloji hava tahminleri, bölgesel bazda hastalık ve zararlılara karşı erken uyarılar, 8099 Tarımsal Destek Hattı, tarımsal ürünler hakkında pazar bilgileri, hal fiyatları, PTT şubeleri aracılığıyla indirimli toprak ve ürün analizleri ve Tarım Bakanlığı'ndan bölgeye ve ürüne özel teşvik ve destek bilgileri gibi konularda Turkcell Tarım Doktoru’nun olanaklarından faydalanabiliyorlar. Servis, SMS kanalının yanı sıra gerekli durumlar için çağrı merkezi, bayi ağı ve ziraat mühendislerinin saha ziyaretleriyle destekleniyor. Turkcell Tarım Doktoru ile çiftçilerin maliyetlerinde yüzde 20 düşüş, verimlerinde de yüzde 10 artış sağlanıyor. Turkcell Tarım Doktoru Servisi’ne abone olmak isteyen Turkcell’li çiftçilerin TARIM yazıp 2222’ye göndermeleri yeterli.   
KUTU 2
Turkcell’den Akıllı Tarım Çözümleri
Turkcell’in Akıllı Tarım çözümleri kapsamında sunduğu Sera Takip çözümüyle çiftçiler tarım alanlarının sıcaklık ve nem seviyelerini uzaktan takip edebiliyor, seralarına gitmeden iklimlendirme ünitelerini çalıştırarak gerekli ısı seviyesinin korunmasını, böylece verimliliğin artmasını sağlayabiliyorlar. Sulama pompalarının da araziye gitmeden açılıp kapanmasını ve tüm operasyonlarının merkezden yönetilmesini sağlayan çözümlerle doğru zamanda ve optimum seviyede toprak neminin sağlanması da yine Turkcell ve iş ortaklarının oluşturduğu çözümlerle mümkün. Kümes takibi hizmetini kullanan tavuk çiftlikleri, Turkcell ve iş ortaklarının sıcaklık takip ürünlerinin konumlandırılmasıyla, gerekli durumlarda yetkili kişilere SMS veya çağrı merkezleri üzerinden alarm iletimiyle mevcut iklimlendirme sistemlerinin kontrolü sağlanabiliyor. Böylece kümeslerde civciv ölümlerinin önüne geçiliyor, kontrol ve verimlilik artıyor. Ayrıca büyükbaş hayvanların adım sayısı kızgınlık dönemi tespiti için büyükbaş hayvan adım ve lokasyon takibi, sütün miktarı ve kalitesi hem de süt ile ilgili hayati değerlerin yakından izlenmesine olanak sağlayan süt ölçüm ve takip çözümleri, balık çiftliklerine yerleştirilen sensörler ve M2M cihazları sayesinde sıcaklık, sudaki oksijen miktarı, tuzluluk, suyun bulanıklığı, pH ve amonyak miktarı gibi parametrelerin anlık olarak takip edilebilmesine ve gerekli alarm durumlarında hızlı önlemler alınabilmesine olanak sağlayan balık çiftliği takibi de Turkcell’in sunduğu çözümler arasında bulunuyor
WeBCaNaVaRi Botu

Bu Site Mükemmel :)

*****

Çevrimİçi Çevrimİçi

Mesajlar: 222.162


View Profile
Re: “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu
« Posted on: Ekim 25, 2020, 11:29:58 ÖÖ »

 
      Üye Olunuz.!
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle Sitemize Hoş Geldiniz. Ben WeBCaNaVaRi Botu Olarak, Siteden Daha Fazla Yararlanmanız İçin Üye Olmanızı ŞİDDETLE Öneririm. Unutmayın ki; Üyelik Ücretsizdir. :)

Giriş Yap.  Kayıt Ol.
Anahtar Kelimeler: “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu e-book, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu programı, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu oyunları, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu e-kitap, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu download, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu hikayeleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu resimleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu haberleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu yükle, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu videosu, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu şarkı sözleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu msn, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu hileleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu scripti, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu filmi, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu ödevleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu yemek tarifleri, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu driverları, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu smf, “iletişim Sponsoru”bu Sene De Turkcell Oldu gsm
Sayfa 1
Yukarı Çık :)
Gitmek istediğiniz yer:  


Benzer Konular
Konu Başlığı Başlatan Yanıtlar Görüntü Son Mesaj
Galatasaray’ın Yeni Sponsoru Hintli Hcl Me Tablet Oldu
Bilim - Teknoloji ve Bilim Adamları
Violin 0 419 Son Mesaj Ağustos 01, 2013, 06:18:55 ÖS
Gönderen : Violin
Growtech Eurasia Tarım Fuarı’nın Iletişim Sponsoru Turkcell
Genel
deltafx 0 431 Son Mesaj Aralık 04, 2013, 05:50:24 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell’in Iletişim Sponsoru Olduğu “perakende Günleri” Başlıyor
Genel
deltafx 0 451 Son Mesaj Kasım 25, 2014, 05:06:24 ÖS
Gönderen : deltafx
Askere Cepten Iletişim Olanağı, Ilk Kez Ve Sadece Turkcell’de
Genel
deltafx 0 788 Son Mesaj Nisan 13, 2015, 02:37:01 ÖS
Gönderen : deltafx
Turkcell’in ‘işten Paketler’i Şirketlerin Iletişim Ihtiyaçlarına Yeni Bir Soluk
Güncel Haberler
demirdoven 0 487 Son Mesaj Aralık 15, 2015, 10:44:55 ÖÖ
Gönderen : demirdoven


Theme: WeBCaNaVaRi 2011 Copyright © 2011 Simple Machines SiteMap | Arşiv | Wap | İmode | Konular